Gdzie kupić winietki dla gości
Porady

Gdzie kupić winietki dla gości?

Winietki dla gości obecnie najłatwiej kupić w Sieci. Zarówno na stronach drukarnii internetowych jak i w ofertach na Allegro znajdziesz duży wybór personalizowanych winietek dla gości, które będą wskazywać miejsce przy stole.

Czy winietki dla gości to dobry pomysł?

Część ludzi jest przeciwna winietkom. Nie lubią „usadzania” gości w konkretnych miejscach przy stole. Owszem, nie warto tego robić przy niewielkich przyjęciach. Jeśli zapraszamy tylko kilka osób rzeczywiście może to być zbędne.

W przypadku organizacji dużych imprez, winietki to bardzo praktyczny i stylowy dodatek. Nie będziesz miał problemu z miejscami dla gości. Unikniesz krępującego przesadzania lub proszenia żeby wszyscy przesunęli się o jedno miejsce. Dzięki winietkom także stylowo przywitasz wszystkich zaproszonych. Możesz zamieścić tam podziękowania, ciekawą grafikę czy zabawne powitanie. Winietki mogą stać się także świetną pamiątką?

Winietki do samodzielnego druku

Co zrobić jeśli organizujemy średniej wielkości przyjęcie? W takim przypadku winietki będą przydatne, ale dla kilkunastu osób może być ciężko je kupić lub zakup ten będzie nieopłacalny. Oferty dostępne w Internecie są skierowane do klientów, którzy kupują duże ilości papeterii, najczęściej na ślub.

Doskonałym rozwiązaniem są winietki do druku, które samodzielnie wydrukujesz i dostosujesz do swoich potrzeb. Bankiety, urodziny, firmowe imprezy integracyjne, imieniny, osiemnastki to średniej wielkości przyjęcia, na których sprawdzą się winietki do wydruku.

Przykładowo jeśli organizujesz osiemnaste urodziny, komunię czy chrzest dla kilkunastu osób to przez wysokie koszty dostawy, jednostkowy koszt winietki może wynosić nawet kilka złotych. Dużo tańszym rozwiązaniem jest papeteria do druku. Na podstawie pobranego szablonu łatwo spersonalizujesz i wydrukujesz winietki dla swoich gości.

Dodaj komentarz