bombki-swiateczne-alkoholowe
Prezenty

Prezenty na święta z własnym napisem | Top 5

Zastanawiasz się, jaki jest najczęściej wybierany przez Polaków prezent świąteczny? Z pewnością nie jest to łatwe pytanie. Można by stwierdzić, że ile domów, rodzin, ludzi, tyle odpowiedzi. My jednak spróbowaliśmy przyjrzeć się bliżej temu tematowi, a poniżej prezentujemy wnioski. Zachęcamy do lektury, być może stanie się ona inspiracją do zakupów świątecznych także dla Ciebie.

Wesołe świąteczne kartki

Prezenty na święta z całą pewnością nie muszą być użyteczne. Mają sprawić radość osobie obdarowanej i sprawić, że poczuje się ona wyjątkowa. Takim prezentem jest z pewnością kartka świąteczna w rozmiarze XXL. To nowość na naszym rynku, która bije rekordy sprzedaży, odkąd pojawiła się w ofercie sklepów. Taki prezent może pozostać z nami na dłużej i być miłą dla oka pamiątką na długie lata.

Pachnące upominki

Różnego rodzaju kule zapachowe do kąpieli, czy aromatyczne świece są podarunkiem bardzo uniwersalnym i popularnym w Polsce. Ofiarowane są często babciom, teściowym czy ciociom, ponieważ to one najczęściej lubią spędzać czas w domowym zaciszu, czytając książkę, czy oglądając ulubiony serial. Nie jest jednak powiedziane, że tylko one będą cieszyły się z takiego prezentu. Być może w Twoim otoczeniu są osoby, które byłyby zachwycone z takiego podarunku? Warto sprawić im przyjemność i podarować na przykład personalizowaną świecę zapachową, czy kulę do kąpieli.

Aromatyczne herbaty

Nie samymi świętami człowiek żyje i często obdarowujemy rodzinę i przyjaciół drobnymi upominkami jeszcze przed świętami. Kalendarz adwentowy z herbatą to często kupowany upominek, który umila czas oczekiwania na święta. Każdego dnia zimowego grudnia można dzięki niemu delektować się pyszną aromatyczną herbatą. Jest to pewnością zdrowszy od czekoladek wybór, który ucieszy każdego smakosza. Jeśli natomiast chodzi o świąteczne upominki dla miłośnika herbaty, świetnie sprawdzi się personalizowany kubek z torebką pysznego napoju do zaparzenia chłodnego, zimowego wieczoru.

Leave a Reply