oryginalne prezenty dla przyjaciela
Prezenty

Oryginalne prezenty dla przyjaciela

Przyjaciele to osoby, które niekiedy są ważniejsze w życiu, niż rodzina. Nie wyobrażamy sobie bez nich przeżywania trudnych momentów, czy dzielenia szczęśliwych chwil. Dlatego w szczególnych sytuacjach, takich jak urodziny chcemy zaskoczyć naszego przyjaciela ciekawym prezentem, który podkreśli jaką stanowi dla nas wartość.

Zanim zaczniesz

Na pewno znasz swojego przyjaciela na tyle dobrze, żeby wiedzieć, jakie ma zainteresowanie oraz pasje. Pewnie wspominał Ci nie raz czego potrzebuje ale sam nie zainwestuje w te przedmioty. Dlatego warto prowadzić listę prezentów dla bliskich osób, która w przyszłości ułatwi Ci prezentowe zakupy.

Jeżeli nie posiadasz takiej listy przemyśl dobrze co możesz kupić. Rozpisz pasje, jakie posiada Twój przyjaciel i do tego dopasuj odpowiednie przedmioty.

Kurs online

Jeżeli Twój przyjaciel to osoba spragniona wiedzy i uwielbia inwestować w swoje umiejętności dobrym rozwiązaniem będą kursy. Obecnie rynek ten staje się coraz bardziej dostępny i rozległy. Można znaleźć szkolenia o wszelakich tematykach jak chociażby kurs rysowania, malowania, czy kurs kadry i płace z certyfikatem.

Najlepszym rozwiązaniem będzie wybranie karty podarunkowej (vouchera) na kurs online. Formuła e-learningu pozwoli na realizacje go w dowolnym miejscu oraz czasie bez jakichkolwiek ograniczeń.

Zestaw do rysunku

Jeżeli wybierasz prezent dla osoby z artystycznym wnętrzem postaw na coś kreatywnego. Świetnie sprawdzą się wszelkie materiały tworzenia. Jednym z nich jest zestaw do szkicu i rysunku, który zawiera między innymi: 13 ołówków, 3 grafitowe sztyfty, 2 wiszery, szkicownik, papier ścierny, temperówkę, 2 gumki, a nawet deskę szlifierską. Taki zestaw w połączeniu z kursem online będzie świetnym połączeniem dla osoby, która chce rozpocząć swoją przygodę z rysunkiem. Bardziej rozbudowane zestawy kosztują średnio 200zł, jednak tańsze opcje oscylują wokół 100zł.

Zestaw do rzeźbienia w drewnie

To również opcja dla osób, które w kreatywny sposób lubią spędzać czas. Prawdopodobnie Twój przyjaciel jeszcze nigdy nie rzeźbił w drewnie, dlatego najlepszym rozwiązaniem będzie zakupienie mu podstawowego zestawu, który będzie zawierał: nóż snycerski z kamieniami szlifierskimi, rękawice odporne na przecięcie,  tarczę polerską, masę polerską, mrożoną gąbkę. Może tym prezentem przyczynisz się do odkrycia nowej pasji, która później zamieni się w coś większego. Koszt takiego zestawy to od 150zł w górę.

Wielbiciel piesków

Wiemy jak bardzo właściciele psów kochają swoje zwierzątko, dlatego pomyśl o prezencie nawiązujących do niego. Oczywiście może to być bardzo podstawowy prezent jak torba do transportu, czy legowisko. Bardziej kreatywnym  rozwiązaniem będzie zamówienie personalizowanego królewskiego portretu psa. Wystarczy, że wyślesz zdjęcie psa do odpowiedniej firmy, która stworzy gotowy obraz. Gwarantujemy, że każdy wielbiciel swojego pieska będzie zachwycony. Cena takiego obrazu to około 160 zł w zależności od miejsca, w jakim go wykonamy.

Prezent DIY

Jeżeli nie posiadasz dużego budżetu ale nadal chcesz dać prezent przyjacielowi, zrób go sam. Na Youtube oraz Pinterest jest wiele inspiracji. Jedną z nich może być playlista na Spotify, do której odnośnik umieścisz na zdobionej karteczce i zapakujesz razem ze słodyczami. Na playliście możesz umieścić wasze ulubione piosenki, które kojarzyć się będą z waszymi wspólnymi chwilami.

Kolejnym prezentem może być ramka ze wspólnymi zdjęciami. Koszt jej stworzenia nie przekroczy 30zł, a wspomnienia zamknięte w tej ramce będą towarzyszyć mu przez lata.

Smartband

Wybierając prezent dla osoby wysportowanej dobrym rozwiązaniem może być zakup Smartbandu. Służy on do śledzenia aktywności nie tylko podczas treningu ale również w codziennym życiu. Ponadto opaska posiada szereg funkcji, które kontrolują funkcje życiowe i udziela ważnych informacji o stanie zdrowia osoby, która z niej korzysta. Cena takiej opaski wacha się od 50 do kilkuset złotych. Dlatego może być to prezentem budżetowym, jak i odrobinę droższym.

Personalizowany prezent

To tylko kilka pomysłów na prezent dla przyjaciela. Wybierając go najważniejsze to zwrócić uwagę na cechy charaktery, osobowość oraz pasję osoby dla której ma być to prezent. Nie ma nic gorszego niż nietrafiona inwestycja, z której dana osoba nigdy nie skorzysta. Zawsze trafionym lecz mniej oryginalnym prezentem będzie kosz ze słodyczami.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.