Co kupić Andrzejowi na Andrzejki
Prezenty

Co kupić Andrzejowi na Andrzejki?

Andrzejowi, na Andrzejki warto kupić klasyczny prezent imieninowy, ponieważ to właśnie w ten dzień wielu z nich świętuje swoje imieniny. Uniwersalne i niedrogie podarunki z tej okazji dla każdego dorosłego mężczyzny to:

  • kamienne kostki do whisky
  • butelka dobrego alkoholu
  • interesująca książka
  • domowy zestaw narzędzi
  • portfel lub pasek skórzany

Oprócz tego świetnym pomysłem będzie elegancka świeca zapachowa w szklanym słoiczku. Będzie nawiązywała tematycznie do Andrzejek, a po rozpaleniu roztapiający się wosk uwolni piękny zapach, który stworzy klimat imprezy. Tak, świeca zapachowa to bardzo dobry pomysł na prezent także (a może zwłaszcza?) dla mężczyzny. 😉

Co kupić jeśli dysponuje się większym budżetem?

Jeśli osoba obdarowująca, która nie wie co kupić Andrzejowi na Andrzejki dysponuje większym budżetem warto rozważyć droższe prezenty. Do najbardziej standardowych należą zegarki i perfumy. Za to ostatnio coraz większą popularnością cieszą się gadżety elektroniczne takie jak smartwatche, drony, głośniki bezprzewodowe, smartbandy czy nawet hulajnogi elektryczne.

Andrzejowi na Andrzejki, czyli śmieszny prezent

Andrzejki są obchodzone w całym kraju. W tym dniu odbywa się wiele hucznych imprez do białego rana. Zgodnie z tradycją odbywają się wtedy także zabawy typowe dla tego święta np. wróżby Andrzejkowe. W związku z tym, Andrzejowi na Andrzejki można kupić coś śmiesznego, co będzie nawiązywało do tradycyjnych zwyczajów. Klucz do lania wosku ze spersonalizowanym grawerem czy ciasteczka z wróżbami sprawdzą się doskonale.

Leave a Reply