algorytm podrywu
Porady

Przepis na związek czyli algorytm podrywu

Znam bardzo wielu mężczyzn, którzy mają błędny pogląd na temat tego, dlaczego są odrzucani przez kobiety. Często wydaje im się, że to kwestia ich wyglądu albo niskich zarobków, rzadko poszukują jednak powodów w swoim zachowaniu. Przeczytałem już nie jeden poradnik randkowy, dlatego z ciekawością sięgnąłem po pozycję, którą wydał Artur Witoś, czyli Algorytm Podrywu. Opinie zachęcały, a lektura pozytywnie mnie zaskoczyła. To rozsądne podejście do tematu nie tylko samego podrywu, ale także utrzymania zdrowego i szczęśliwego związku.

Artur Witoś Algorytm Podrywu – co można znaleźć w książce?

W sieci i księgarniach można znaleźć bardzo dużo różnych poradników randkowych. Niestety większość z nich pisana jest przez osoby o niewielkiej wiedzy, które głównie motywują, bez dawania logicznych wskazówek czy tłumaczenia trudnych sytuacji. Co komu po motywacji i chwilowym podbudowaniu pewności siebie, jeżeli nie rozumie się relacji damsko-męskich?

Artur Witoś, o którym więcej przeczytać można na stronie udanyzwiazek.pl, podchodzi do tematu z nieco innej strony. Algorytm Podrywu to publikacja pełna przydatnych wskazówek i ciekawostek, które nie tylko dodają odwagi, ale przede wszystkim wyjaśniają problematyczne kwestie.

Każdy chciałby znaleźć odpowiednią dziewczynę, nie, jak to mówią, pierwszą lepszą, tylko tę właściwą, z którą można zbudować coś trwałego. Artur Witoś dobrze to rozumie i w pewnej części o tym właśnie opowiada Algorytm Podrywu. Opinie pozostawiane pod publikacją to często relacje mężczyzn, którzy po lekturze weszli w szczęśliwy związek i nic dziwnego – książka pomaga uświadomić sobie wiele ważnych kwestii, w tym także czasami brutalną prawdę na temat tego, co wymaga pracy w nas samych.

UdanyZwiazek.pl – opinie o poradniku, w którym króluje zdrowy rozsądek

Wiele poradników randkowych, jak sama ich nazwa wskazuje, skupia się na randkach, całkowicie zapominając o kwestii utrzymania związku i podtrzymania wzajemnego zainteresowania. W Algorytmie Podrywu temu tematowi poświęcony jest cały rozdział, a w innych pełno jest wskazówek pomocnych w codziennym wspólnym życiu. Pełen spis rozdziałów i informacji o publikacji znaleźć można pod adresem https://www.udanyzwiazek.pl/algorytm-podrywu/. Związek to przecież nie koniec – to dopiero początek czegoś, o co należy dbać, żeby przetrwało próbę czasu.

Artur Witoś bardzo rozsądnie podchodzi do tematu relacji damsko-męskich i cierpliwie rozkłada je na czynniki pierwsze, tak, żeby móc je dobrze zrozumieć. Kobiety w końcu nie są istotami z innej plany – przy odrobinie wysiłku można się dowiedzieć, jak mogą poczuć się w różnych okolicznościach i co zostanie przez nie negatywnie odebrane.

Czy warto sięgnąć po Algorytm Podrywu Artura Witosia?

Każdy, kto naprawdę chce wiedzieć, na czym polegają relacje z kobietami i poznać czasami trudną prawdę na temat tego, co powinien najpierw zmienić w samym sobie, powinien zajrzeć na stronę udanyzwiazek.pl. Opinie nie przedstawiają w pełni skali tego poradnika – są w nim nie tylko wskazówki odnośnie podrywu, ale też ogólnie poprawiające świadomość relacji z kobietami.

To dobra pozycja dla osób młodych i nieśmiałych, a także tych, które czują się wykorzystywani w związkach. Przy odrobinie namysłu z Algorytmem Podrywu można odnaleźć przyczyny różnych problemów. Artur Witoś przedstawia rozsądny plan, przez który czytelnik zostaje przeprowadzony bez pośpiechu, tak, żeby mógł w pełni zrozumieć każdy z etapów i odnieść go do własnego życia.

Leave a Reply