komplet-lezakow-podziekowania-slubne-dla-rodzicow_68442_1
Prezenty

Podziękowania dla rodziców. TOP 12 pomysłów

Jeśli chodzi o podziękowania dla rodziców, pomysły bywają naprawdę różne. Państwo Młodzi mogą mieć w tej kwestii zarówno oryginalne wizje, jak i… całkowicie odmienne zdanie. Te ostatnie trzeba będzie ze sobą pogodzić, by zapobiec ewentualnemu konfliktowi już na początku wspólnej – formalnie – drogi. Jak więc zorganizować podziękowania – i jaki prezent przy tej okazji wybrać?

Upominek na podziękowanie dla rodziców? Te pomysły warto rozważyć

Możliwości jest mnóstwo – co do tego nikt raczej nie ma wątpliwości. Jedni woleliby przy tej okazji ograniczyć się wyłącznie do „kameralnej” rozmowy i przekazania upominku w możliwie niewielkim gronie. Inni nie mają najmniejszych oporów przed zrobieniem tego w pełni oficjalnie, przy wszystkich gościach – np. wychodząc z założenia, że tylko w ten sposób owo podziękowanie wybrzmi w pełni tak, jak na to zasługuje. Która opcja jest lepsza? Na to pytanie akurat jednoznacznej odpowiedzi nie ma. To zależy od konkretnej osoby i jej oczekiwań.

Podobnie rzecz ma się z wyborem momentu na podziękowania dla rodziców. Jedne pary decydują się na to pod koniec wesela, inne na jego początku. Są i takie osoby, które nie wybierają żadnego konkretnego momentu – po prostu w pewnej chwili decydują, że pora nadeszła i decydują się udać z podziękowaniem w samym środku uroczystości. Wspomnieć trzeba także i o tych parach, które decydują się całe podziękowanie przenieść w ogóle poza wesele. To również całkiem dobry pomysł, dający dużo opcji – można np. na kilka dni przed ślubem zorganizować wspólny obiad z rodzicami i wtedy złożyć im podziękowania.

Co w podziękowaniu dla rodziców?

Oczywiście samo podziękowanie jest tu najważniejsze – i w wielu przypadkach w zupełności wystarczyłoby samo słowo „dziękuję”. Ponieważ jednak okazja jest naprawdę szczególna, także podziękowanie zasługuje na to, aby potraktować je z nieco większą starannością. Warto więc na tę okoliczność przygotować prezent – i to nie byle jaki.

Idealnie sprawdzi się prezent personalizowany, a zatem taki, który ozdobić można samodzielnie wybranymi napisami. Takimi, jakie idealnie odpowiadały będą danej okazji, a także emocjom, jakie chce się z ich pomocą wyrazić. Można więc wybrać coś bardzo poważnego – dostojnego – albo zdecydować się na coś humorystycznego, w końcu ślub i wesele to bardzo radosne wydarzenia, przy których wprost nie sposób się nie cieszyć.

Jednym z pomysłów na prezent – bardziej klasyczny, choć z pewnością w oryginalnej formie – są bawełniane poduszki. Można umieścić na nich dowolną, samodzielnie wybraną dedykację, a więc przekazać wszystko to, co ma się na myśli… a przynajmniej w bardzo skrótowej formie. Jeśli chodzi o prezent bardziej humorystyczny, a przy tym wcale nie mniej praktyczny, idealnie sprawdzi się komplet leżaków ze zdjęciem. Z pewnością będą to oryginalne podziękowania dla rodziców.

To oczywiście nie koniec. Jaki jeszcze prezent warto rozważyć?

  1. Kolaż z własnych zdjęć
  2. Personalizowane pudełko wspomnień
  3. Zestaw win w drewnianej skrzynce
  4. Zestaw dżemów w pudełku
  5. Fotoobraz na ścianę
  6. Personalizowany album na zdjęcia
  7. Grawerowane szklanki do latte
  8. Czekoladki belgijskie z podziękowaniem
  9. Kosz piknikowy wraz z wyposażeniem
  10. Kryształowe kieliszki likierowe

Jeśli więc zbliża się wielki dzień, już teraz zastanów się nad sposobem złożenia podziękowań dla rodziców. Nie jest to „obowiązkowy” element, ale z pewnością mamie i tacie będzie miło, jeśli zdecydujesz się na taki właśnie gest.

Dobierz również sympatyczny prezent – na podziękowania dla rodziców pomysły znajdziesz na Crazyshop.pl!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.