Kiedy kupić telewizor - przed czy po świętach
RTV

Kiedy kupić telewizor – przed czy po świętach?

Telewizor zazwyczaj warto kupić przed świętami. Nie oznacza to oczywiście, że po świętach nie trafimy już na promocje czy przeceny. Przed świętami po prostu mamy więcej okazji na kupno telewizora w bardzo dobrej cenie. Zatem kiedy najlepiej kupić telewizor?

Przedświąteczne wydarzenia, podczas których można kupić telewizor w promocyjnych cenach:

  • Chiński Dzień Singla – 11 listopada
  • Black Friday – ostatni piątek listopada
  • Cyber Monday – poniedziałek po Black Friday
  • Dzień Darmowej Dostawy – początek grudnia

Po świętach wiele sklepów robi czyszczenie magazynów i kusi wyprzedażami noworocznymi, więc również wtedy warto zerkać na oferty. Jednak kolejne święta dopiero za rok, a to wtedy spędzamy najwięcej czasu przed telewizorem, oglądając świąteczne filmy i ulubione seriale.

Jak kupować telewizor?

Kupno nowego telewizora bardzo często wiąże się z dużymi emocjami. Wydarzenia takie jak święta Bożego Narodzenia, Mistrzostwa Świata w piłce nożnej czy Olimpiada powodują, że pod wpływem impulsu podejmujemy decyzję o kupnie TV. Czasami zbyt pochopnie nabieramy się na promocje sklepowe, które szczególnie nasilają się przy okazji tego typu wydarzeń.

Należy zawsze zachować chłodną głowę i planować z wyprzedzeniem większe wydatki. Jeśli zaplanowałeś kupno telewizora przed świętami to jest to świetna okazja, ale jeśli działasz pod wpływem emocji, z pewnością warto przemyśleć tę decyzję kilka razy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.